חברות רב לאומיות בישראל – סקירה

מומחיות מקומית. ניסיון גלובלי

מבטיחים את ההצלחה שלכם בישראל

כאחת ממעצמות ההיי-טק בעולם, לישראל יש שפע של הזדמנויות לחברות רב-לאומיות המעוניינות ליזום פרויקט פיתוח או להקים סניף מקומי. מינוף ההזדמנויות הללו יכול להיות מאתגר ללא תמיכה מקומית שתעניק הדרכה יעילה וביצוע יומיומי וארוך טווח של הניהול הפיננסי.

ברוקס-קרת שירותים פיננסיים נוסדה בשנת 1995, ומציעה ללקוחותיה גישה משולבת בתחום הניהול הפיננסי. גישה המבטיחה ניהול מיומן של הכספים שלהם על ידי צוות מומחים. כיום, אנו משרתים יותר מ- 300 חברות, הפועלות באופן אקטיבי כחלק מהרשת המבוססת שלנו, הכוללת מנהלים, משקיעים ויזמים מובילים, המשרתת את חברות הסטארט-אפ והלקוחות הרב-לאומיים שלנו.

השירותים שאנו מעניקים לנו ללקוחות הבינלאומיים שלנו בישראל: שירותי סמנכ”ל כספים, מנהל כספים, חשב פיננסי, נציגי מע”מ, שכר, שירותים אדמיניסטרטיביים ועוד.

 

חברות רב לאומיות בישראל

מדוע חברות גלובליות בוחרות בברוקס-קרת?  

  • ניסיון – עבדנו עם אלפי חברות קטנות וגדולות ואנו מוכרים כחברה העובדת קשה, מעניקה פתרונות חדשניים ומקפידה על עמידה בחוקים.
  • הכתובת שלכם לנושאי מע”מ – כדי לפתוח חברה בישראל, עליכם לרשום כתובת מע”מ מקומית ונציג מקומי. ברוקס-קרת מייצגת חברות גלובליות רבות ופועלת כנציגת המע”מ שלהן.
  • עסקים גלובליים – יש לנו את המומחיות בעבודה עם כמה מהחברות הרב-לאומיות הגדולות ביותר.
  • הסמכה – אנו בעלי הסמכות GAAP ישראל, GAAP ארה”ב ו- GAAP EEC.
  • מהימנות ודיוק – אנו מספקים נתונים מהימנים בפורמט הנדרש לכם, בזמן ובמסגרת התקציב.
  • תחרותיות – מבנה התמחור שלנו תחרותי ביותר.
  • גודל – אנחנו גדולים מספיק כדי להיות גמישים אך קטנים מספיק כך שתוכלו להכיר אותנו ולעבוד ישירות עם כל אחד מאנשי הצוות שלכם.
  • מגוון השירותים הרחב ביותר – כך שהחברה שלכם בישראל תקבל את כל הדרוש לה והכל מספק אמין יחיד.
  • תאימות – אנו עובדים עם כל 4 חברות ראיית החשבון הגדולות, הן עובדות בצמוד לנו ומכירות את איכות העבודה שלנו.

 

כיצד נוכל לעזור

רישום חברה בישראל

אנו מתחילים בהקמת חברת הבת המקומית שלכם בהתאם לתקנות המס המקומיות. זה כולל מתן כתובת מקומית ואדם המשמש כנציג המע”מ שלכם בישראל. לא תוכלו לפתוח עסק ללא פעולה זו. לאחר שפתחנו את החברה, נארגן אותה כך שתעמוד בדרישות התקציב הגלובליות ודרישות הדיווח שלכם.

דיווח

בנוסף לתשלום מסים מקומיים ועבודה מול הרשויות המקומיות כדי לשמור תאימות, תקבלו מאיתנו דיווחים חודשיים או רבעוניים, המפרטים זאת. בנוסף, בסוף השנה, תקבלו מאיתנו דו”חות וניירות עבודה לדיווח המאוחד שלכם בתום השנה. ברוקס-קרת מבטיחה לכם שליטה בפעילות החברה המקומית, כולל הכנת חשבונות צל, טיפול אדמיניסטרטיבי, פיקוח על נסיעות ונהלים.

מחפשים לרכוש חברה בישראל?

תנו לנו בברוקס-קרת לערוך את בדיקות הנאותות עבורכם. הצוותים שלנו מבינים כיצד חברות ישראליות עובדות ויכולים לזהות במהירות בעיות או אי סדרים. פעמים רבות חברות מסתמכות על המידע השקוף והאמין שלנו כדי להגיע להחלטות חשובות.

 

צפו בברוקס-קרת בפעולה

 

 

service
service
service
service
service