שאלות נפוצות

 

ברוקס-קרת מספקת שירותים פיננסיים ושירותי חשבונאות לחברות סטארט-אפ, לחברות היי-טק ולחברות בינלאומיות הפועלות בישראל. מיקור חוץ של השירותים הפיננסיים מהווה את השיטה הטובה והיעילה ביותר, הן מבחינת העלויות והן מבחינת ניצול הזמן, עבור חברות שכך, מפיקות תועלת מאנשי מקצוע מיומנים הפועלים על בסיס הצורך. אנשי מקצוע אלה הופכים לחלק מהצוות מבלי שתצטרכו להוסיף לתקורה ולהוצאה ההונית.

חברות נהנות ממגוון מודלים של תמחור ויכולות לקבל את הסיוע שהן זקוקות לו, בכל רגע נתון, ללא צורך בעלויות נוספות. אם החברה שלכם גדלה – או מצטמצמת – תוכלו להגדיל או להפחית משאבים ללא עלויות מכבידות.

 

לברוקס-קרת ניסיון מרשים שהצטבר מעבודה מול יותר מ-300 חברות במגוון תעשיות ומגזרים ואנו יודעים שגם חברות המחזיקות במחלקה פיננסית לא תמיד מסוגלות לנהל באופן מלא את עומס העבודה בהיבטים הפיננסיים של החברה. ברוקס-קרת מציעה תמיכה באמצעות טיפול במגוון נושאים פיננסיים כך שהצוות הפנים-ארגוני שלכם יוכל להתמקד במשימות אסטרטגיות שיקדמו את הצמיחה של העסק שלכם.  לשלושים אחוזים מהלקוחות שלנו יש סמנכ”ל כספים / חשב פנים ארגוני ובכל זאת הם בוחרים להשתמש בשירותים שאנו מציעים – חשבות, הנהלת חשבונות ושכר.  בנוסף, אנו מספקים, בהתאם לצורך, שירותי סמנכ”ל כספים מומחה לחברות קטנות המעסיקות חשב פנים-ארגוני.

 

ברוקס-קרת מציעה פתרונות שמאפשרים גמישות מרבית ופועלת בשקיפות מלאה. ישנן חברות שמעדיפות להוסיף אנשי צוות כמו סמנכ”ל כספים או חשב, ככל שהן גדלות, ואת הנהלת החשבונות לבצע באמצעות מיקור חוץ.  אנו מלווים את תהליך הצמיחה ומייעצים לחברות כאשר השיקולים הפיננסיים תומכים בהוספת צוות פנים-ארגוני.  חברות רבות שמעסיקות חשב, מנהל חשבונות או כל צוות ניהול פיננסי אחר, עדיין נהנות ממיקור חוץ של שירותים פיננסיים וייעוץ פיננסי, שאנו תמיד שמחים לספק.

 

שיטת הפעולה שלנו מבטיחה לכם גישה לכל דבר ולכל פרט. בסופו של דבר, זהו העסק שלכם. אנו מציעים ללקוחות שלנו את האפשרות להתמקד בפיתוח העסק שלהם בזמן שאנו מטפלים בכל ההיבטים הפיננסים. אנו דואגים לזמינות מלאה ותמיד תהיה לכם גישה מיידית לכל הנתונים, הדו”חות ומידע נוסף. אנו דואגים לתאימות, מטפלים בהכנה והגשת דו”חות ומקיימים פגישות שוטפות כדי לוודא שאתם על המסלול הנכון. אנו בברוקס-קרת פועלים לוודא שהיעדים האסטרטגיים של החברה שלכם תואמים את המשאבים הפיננסיים העומדים לרשותכם.

 

חברת ברוקס-קרת היא מובילה מוכרת בתחום השירותים הפיננסיים והיא מביאה ניסיון שנצבר במהלך שנים רבות. הלקוחות שלנו הרוויחו יותר מ- 7 מיליארד דולרים בתשלומי אקזיט או רכישה והם כוללים את סיפורי ההצלחה הישראליים הגדולים ביותר, כולל: וויז, אאוטבריין, פייפאל, ואחרים.

ההבדל האמתי הוא בגישה שלנו. אנו מאמינים בשירות טוטאלי ומשלבים במומחיות הפיננסית שלנו פיקחות עסקית וחדשנות אמתית. גישה זו מאפשרת לנו להעניק ללקוחות שלנו את ההנחיה הנדרשת להם על מנת לצמוח ולהצליח. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוחות שלנו ומוודאים שהם במסלול הנכון – אנו מאפשרים להם להתמקד בפיתוח המוצר שלהם, השיווק שלו ופיתוח עסקי. 

משום שאנו מתחילים במתן שירותי סמנכ”ל כספים אנו הופכים לחלק מהעסק שלכם, אנו מבינים את הבעיות, מזהים את ההזדמנויות ומסייעים לכם להגשים את היעדים שהגדרתם. עובדי ברוקס-קרת נהנים מעבודתם וזה בא לידי ביטוי בעבודתם עם הלקוחות.  אנו זוכים כל הזמן לקבל מכתבים מלקוחות המציינים כמה הם “נהנים לעבוד עם ברוקס-קרת”.