קריירה בברוקס-קרת

נשמח להציע לכם הזדמנות להשתלב בחברת ברוקס-קרת, המציעה אווירה ייחודית המשלבת מקצועיות ויחס אישי.

הצוות שלנו כולל אנשי מקצוע בעלי ניסיון מהחברות המובילות במשק, שבוחרים להישאר עמנו שנים רבות.

הנה רק כמה מן הסיבות שכדאי לכם להצטרף ולהיות חלק מברוקס-קרת:

האנשים. החברה שלנו עוסקת במספרים, אבל בראש ובראשונה נמצאים האנשים. אחת המחמאות שאנחנו מקבלים שוב ושוב מלקוחותינו היא כמה נעים לעבוד איתנו. אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי ליצור מקום עבודה נהדר שכיף להגיע אליו כל בוקר ואנו מאמינים בעבודה רצינית ומשמעותית.

קריירה מגוונת. ברוקס-קרת היא אחת מחברות הניהול הפיננסי המובילות בישראל, עם יותר מ- 130 עובדים ומעל ל- 300 לקוחות, הכוללים חברות סטארטאפ מתחומים שונים וחברות רב-לאומיות, מה שמאפשר אווירת עבודה מגוונת ומעניינת. 

התפתחות אישית ומקצועית. בברוקס-קרת אנו מאמינים שהעובדים שלנו הם הנכס החשוב ביותר ואנו דוגלים בהעצמה ובהתפתחות אישית ובמקצועית. אנחנו משקיעים בהכשרה המקצועית של העובדים שלנו, בשיעורי אנגלית שבועיים ובסדנאות העצמה וניהול. זהו המקום בו תוכלו להתפתח הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית.

קידום. אנו מעודדים צמיחה פנימית ומציעים אפשרויות קידום לעובדים. הצמיחה מתאפשרת גם על ידי שימוש בטכנולוגיה להשגת כלים יעילים שהופכים את העבודה לקלה ומדויקת יותר.

משפחה. ברוקס-קרת היא קודם כל משפחה אחת גדולה, המורכבת מצוותים מגובשים בהם שומרים על איזון אמיתי בין העבודה לחיים האישיים. בנוסף לעבודה המגוונת, העובדים נהנים מטיולי חברה, אירועים וערבי צוות מפנקים.

הצטרפו לצוות המומחים של ברוקס-קרת!