דפנה ברוקס

מייסדת שותפה ברוקס-קרת שירותים פיננסיים

דפנה ברוקס היא מייסדת שותפה בחברת ברוקס-קרת.

דפנה, יחד עם אורן ברוקס וגיל קרת הפכו את ברוקס-קרת לחברה משגשגת. דפנה נטלה על עצמה את האחריות הכוללת על משאבי האנוש, התפעול, השיטות והנהלים של ברוקס-קרת. היא הרוח המנחה והמנטורית של צוות הניהול תוך שילוב הכישורים החברתיים שלה עם אחריות על תחומי תפעול ופיננסיים. דפנה עובדת בנוסף עם הצוותים על שיפור מיומנויות התקשורת ומעניקה הכשרה מעצימה לעובדים.

דפנה מטפחת בחברה אווירה חיובית, בטוחה ומכבדת, המאפשרת לעובדים להצטיין ולהגיע לתוצאות מרשימות. “אני מאד גאה בברוקס-קרת; החברה היא אחד מההישגים העיקריים בחיי – העובדה שאנחנו מהווים בית עבור אנשים רבים במשך שנים כה רבות מעידה על הגישה שלנו. החברה שלנו מתמקדת בחיבור בין אנשים, שביעות רצון, ועבודה וטיפול זה בזה. אנחנו משפחה שמכבדת את האנשים שלנו ואת הלקוחות שלנו. אנו שואפים למקצועיות, שקיפות וכנות.”

מטרתה העיקרית של דפנה היא להבטיח שברוקס-קרת מספקת חוויית שירות ייחודית ללקוחותיה. “אנחנו עסק המעניק שירות. אבל הכול זה אנשים. אנחנו מגבשים צוות מוכשר, דואגים שהלקוחות שלנו יהיו תמיד מרוצים באמצעות הדרכה והקשבה, ותמיד עושים כמיטב יכולתנו. העובדים שלנו נשארים אתנו, והמשמעות היא צוות מלוכד המלווה את הלקוחות שלנו למשך זמן ארוך. הלקוחות שלנו יודעים שבכל שלב הם תמיד יכולים לסמוך על ברוקס-קרת.”

דפנה ברוקס בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך מהאוניברסיטה הפתוחה, היא יועצת מס מוסמכת וחשבונאית שכר בכירה.

דפנה היא גם מאמנת אישית ומנחת קבוצות מוסמכת.