גיל קרת, רו”ח

מנכ”ל ומייסד שותף ברוקס-קרת שירותים פיננסיים

גיל קרת הוא מנכ”ל ומייסד שותף בחברת ברוקס-קרת.

“אנו מציעים צוות ניהול פיננסי מקצועי ואיכותי. אנחנו מכירים ומבינים את הדנ”א של סטארטאפים, כיצד הם פועלים ואת סוג האנשים שמצליחים בחברות ייחודיות אלה. במהלך שני העשורים האחרונים עבדנו עם מאות חברות סטארטאפ, רכשנו הרבה ניסיון ולמדנו הרבה לקחים, ואת כל אלה אנו מציעים לשתף עם החברות שאיתן אנו עובדים.”

“כן, אנו מציעים את מלוא השירותים הנדרשים. אנחנו מעורבים, מהיום הראשון, בהחלטות ניהול אסטרטגיות בחברות הסטארטאפ שאנחנו עובדים איתן. כאשר אתם בוחרים לעבוד עם ברוקס-קרת, אתם מקבלים את כל טווח השירותים הפיננסיים, מקצה לקצה, וזה מה שמייחד אותנו. אנחנו מסייעים לחברות כך שתוכלנה לישון טוב בלילה בידיעה שהן בידיים טובות.”

גיל מסייע לחברות סטארטאפ וחברות היי-טק למעלה מ- 25 שנים. גיל מנחה מפגשי מנהיגות, נפגש עם משקיעים ונציגי קרנות הון סיכון ופועל ליצירת קשרים בין לקוחות ומשקיעים.

בנוסף, מפעיל גיל את תכנית פאנל המומחים של ברוקס-קרת, שמטרתה לאפשר לחברות סטארטאפ הנמצאות בשלב גיוס סיד ומעלה להציג בפני צוות מומחים הכולל נציגי קרנות הון סיכון, אנליסטים, אנשי שיווק, תפעול וכלכלה, המתנדבים לסייע לנציגי החברות ולהעניק להם ניסיון משמעותי ופרקטיקות חשובות להצלחה.

גיל מאמין בנתינה לקהילה. עבורו, היכולת להחזיר לקהילה היא דרך חיים. בין היתר, הוא מתנדב ב”עולים-ביחד”, “מגדלור”, ועוד.

בזמנו הפנוי, גיל אוהב פעילויות בטבע, כגון צלילה, גלישת קייטסרפינג, שיט וטיולי אופנועים.

גיל הוא רו”ח מוסמך, בעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת חיפה.