המחלקה המקצועית

 

מעל 7 מיליארד דולר באקזיטים הושגו על ידי לקוחות ברוקס-קרת במהלך 22 שנות פעילות החברה.

מדי יום שואלים אותנו:

איך אני יכול לגייס כסף עבור הסטארט-אפ שלי?

איך מגיעים למשקיעים רציניים?

כיצד ניתן לקבל הערכה הולמת לחברה שלי?

כיצד מתכננים סבבי גיוס כספים ראשוניים?

מהי אסטרטגיית גיוס כספים ומה הוא מימון סיד (SEED), סבב גיוס A, סבב גיוס B, וכו’?

בברוקס-קרת אנו מסייעים לחברות להתכונן להשקעה. החל בארגון הפיננסי, דרך ביצוע עבודה חשובה ויצירתית הנדרשת לגיוס כספים. ההכנה להשקעה כוללת גיבוש סיפור מרתק, מצגת ראשונית והכנת נאום מעלית ותכנית עסקית.

ברוקס-קרת עובדת באופן אישי עם קרנות הון סיכון, משקיעים פרטיים (אנג’לים) ובתי השקעות. אנחנו בוחנים את חברת הסטארט-אפ וממפים את המשקיעים הנכונים עבורה. אנחנו נהנים מגישה ישירה לאנשים וחברות אלו ויכולים לפתוח דלתות ללקוחות שלנו. אנחנו מכירים את המשקיעים, יודעים מה הם מחפשים וכך אנחנו מצליחים לחבר את החברות הנכונות עם המשקיעים המתאימים כדי להבטיח מידה רבה יותר של הצלחה.

לא ניתן להפריז בחשיבות של הקשרים האישיים שברוקס-קרת מציעה. בעזרתנו, חברות מקבלות גישה למממנים פוטנציאליים ללא התרוצצויות וללא צורך להיאבק כדי לקבל מעט תשומת לב.

פעילויות גיוס הכספים שלנו נתמכות על ידי השירותים פיננסיים שאנו מספקים. שירותים אלה מציעים ללקוחות שלנו ידע, גישה, יכולת וקשרים אישיים הדרושים להם כדי להצליח לגייס השקעות בשלבי הפיתוח השונים, שלבי הנפקה ראשונה או חדירה לשווקים זרים.

כחלק מאסטרטגיית גיוס ההון וכדי להציע ערך מוסף ללקוחות ברוקס-קרת ולחברות עמן אנו עובדים, אנו מקיימים מגוון אירועים וכנסים בשיתוף עם הקרנות, המשקיעים ושותפים נוספים.

 

 

 היהלום שבכתר  – פאנל יזמים חודשי

במהלך שבע השנים האחרונות אנו מקיימים מפגש חודשי שבמהלכו אנו מציעים לשלוש חברות סטארט-אפ בשלב הסיד וסבב A של המימון להיפגש עם פאנל המומחים של ברוקס-קרת ולהעביר מצגת של 20 דקות.

בנוסף, נציגי כל חברה מקבלים 45 דקות של משוב בונה ומשמעותי מצוות מנטורים מומחים המגיעים מתחומים שונים ומציעים מניסיונם הרב.

חברי הפאנל כוללים משקיעים מקרנות; אנג’לים; מומחים בתחום השיווק, הטכנולוגיה, המימון ומיתוג, עורכי דין בתחום הפטנטים, מומחים לניהול תכניות האצה מישראל ומחוצה לה, ועוד.

לצד המנטורינג והייעוץ במסגרת הפאנל, אנו מזהים סטארט-אפים עם פוטנציאל אמיתי ומסייעים להם למצוא את ההשקעות הנכונות בהמשך הדרך.

שרון גולדמן

סמנכ”ל קשרי משקיעים וגיוס כספים

שרון היא יזמית ופועלת למתן הדרכה ושירותי מנטור לצוותים מייסדים (סטארט-אפים) בנוגע למוצרים, פיתוח עסקי והשקעות. ההתמחות של שרון היא במוצרי HD, וידאו, טלוויזיה, טלוויזיה באינטרנט, IPTV, כל ההיבטים הנוגעים לטכנולוגיה, שידור, תוכן ועוד

linkedin