גיוס כספים וקשרי משקיעים

גיוס כספים הופך למוצלח 

מעל 7 מיליארד דולרים באקזיטים ללקוחות ברוקס-קרת

מדי יום שואלים אותנו מגוון שאלות הנוגעות לגיוס כספים מוצלח, למשל: מה האפשרויות שלי אם אני רוצה לגייס כסף עבור הסטארטאפ שלי? איך אפשר להגיע למשקיעים הנכונים? כיצד אוכל לקבל הערכה נכונה לחברה שלי? באיזה אופן מתכננים סבבי גיוס כספים ראשוניים? מהי אסטרטגיית גיוס כספים? מהו גיוס ראשוני? מהו מימון SEED? מהו סבב A ומהו סבב B? ועוד שאלות רבות.

לנו יש את התשובות לשאלות ואנו מסייעים ללקוחות שלנו להתכונן להשקעה. כדי לנהל גיוס כספים מוצלח, יש תחילה לטפל בהסדרים פיננסיים ובהמשך להשקיע עבודה יצירתית וחשובה, הכוללת גיבוש סיפור מרתק, הכנת מצגת, הכנת פיץ’ ותכנית עסקית.

ברוקס-קרת פועלת עם קרנות הון סיכון, משקיעים פרטיים (אנג’לים) ובתי השקעות. אנו בוחנים את חברות הסטארטאפ ומנפים אותן, כך שכל סטארטאפ מוצג בפני המשקיעים הנכונים עבורו. באפשרותכם למנף את הגישה הישירה שיצרנו לאנשים ולחברות ואנו נוכל לסייע לכם לפתוח דלתות.

השירותים הפיננסיים שאנו מספקים תומכים בפעילויות גיוס הכספים שאנו מציעים. שירותים אלה מאפשרים ללקוחות שלנו את הידע, הגישה, היכולת והקשרים האישיים הדרושים לגיוס השקעות בשלבים השונים של פיתוח החברה, כמו גם תמיכה בהנפקות ראשונות לציבור (IPO) או חדירה לשווקים בחו”ל.

 

גישה & חשיפה

כחלק מאסטרטגיית גיוס ההון שלנו ועל מנת להציע ערך מוסף ללקוחות ברוקס-קרת ולחברות עמן אנו עובדים, אנו מקיימים מגוון אירועים וכנסים בשיתוף פעולה עם הקרנות, המשקיעים ושותפים נוספים.

 

נסיעת המבחן של ברוקס-קרת

בין אם אתם חלק מברוקס-קרת, או חברה חיצונית שזקוקה להערכת מוצר בעל עניין, אנו נבחן את המוצר עבורכם. אם המוצר מעולה אנו נהפוך לאתר אלפא שלכם, נעניק לכם גישה ל- 130 משתמשים עוצמתיים בעולם האמיתי. ברגע ששיפרתם והשלמתם את השלב הראשון של המוצר שלכם תוכלו לצאת לדרך ולספר למשקיעים פוטנציאליים או ללקוחות שהמוצר כבר מיושם.

 

 

פאנל היזמים

מדי חודש נבחרות שלוש חברות בשלבי SEED או בסבב השקעה ראשוני A ונציגי אותן חברות מוזמנים להיפגש עם פאנל היזמים של ברוקס-קרת. זוהי הזדמנות ייחודית ונדירה לקבל חשיפה ומשוב מאנשי מקצוע מומחים ומובילים בתחומם. המומחים המרכיבים את הפאנל מגיעים מתחומים שונים ומציעים לנציגי חברות הסטארט-אפ מניסיונם הרב.

בנוסף ל”מנטורינג” ומתן ייעוץ, מטרת הפאנל היא לזהות סטארט-אפים בעלי פוטנציאל ממשי ולסייע להם למצוא את ההשקעות הנכונות בהמשך הדרך.

 

המלצות מלקוחותינו

 

 

שרון גולדמן

סמנכ”ל קשרי משקיעים וגיוס כספים

linkedin

שרון גולדמן היא יזמית בעלת ניסיון רב, המתמחה במוצרים, תכנים, פיתוח עסקי, אסטרטגיה וגיוס כספים. המומחיות הטכנית, היצירתית והניהולית שלה המאופיינת בחשיבה חדה, רעיונות חדשניים, מסירות, מיומנויות תקשורת מעולות וערכים של שיתוף פעולה, תורמת רבות להצלחת החברות והיזמים עימם היא עובדת.

 מידע נוסף